.

.

Чудо Нација Бебе И Дете Момче Осип Чувар И Пливање Стебла Во Собата, 2-Парче

Чудо Нација Бебе И Дете Момче Осип Чувар И Пливање Стебла Во Собата, 2-Парче

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Неговиот стил на пливање цел ден е комплетен и тотално симпатичен токму на време за лето. Чудо Нација Осип Стража И Пливање Стебла Во Собата е совршен за плажа, базен или еден ден во дворот прскање наоколу и е завршена ВО UPF 50+ ткаенина за да му помогне да го заштити од сонцето. Исклучиво на . Материјал : 85% Полиестер/15% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 1 чувар на осип и 1 пар стебла за пливање. Осип чувар карактеристики : Екипажот; контраст раглан ракави; графички печатење напред. Карактеристики на багажникот за пливање : стил на влечење; сите отпечатоци; обложена со мрежа; детали за влечење и еластичен струк. Бебе И Дете Момчиња Осип Чувар И Пливање Стебла Поставени Од Чудо Нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата