.

.

Синдисус Деца Обични Плетени Трикотажа Момчиња Топол Скокач Врвот Споени Зима V Вратот Дебел Кардиган Жолта

Синдисус Деца Обични Плетени Трикотажа Момчиња Топол Скокач Врвот Споени Зима V Вратот Дебел Кардиган Жолта

DEN 242.56

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Деца Момчиња Против Јакна За Вратот Есенски Зимски Џемпер, Плетена Облека Со Долги Ракави, Кардигански Јакни Тип На Шема : Споени, Блок Во Боја, Долна Боја На Копчето : Сива, Сина, Темносина, Жолта Големина : 90см, 100см, 110см, 120см, 130см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 68% Памук, 32% Spandexneckline : V Должина На Вратот : Должина На Колковите : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Надворешна облека со долг ракав, направете го вашето бебе симпатично и симпатично, топли јакни за дуксери за вашиот син.2. Ова копчиња трикотажа дуксер палто изработено од одличен материјал, меко, удобно и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателски за кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден итн.Содржина на пакетот : 1 Х Момчиња Џемпер Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Деца Момчиња Топла Јакна За Надворешна Облека, Џемпер Со Долги Ракави, Дебел Џемпер Плетена Облека. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс. Супер Меки, Удобни И Топли Јакни За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашите Деца. Дизајн-Долг Ракав, V Врат, Трикотажа, Лесно Се облекува и Соблекува, Основни Едноставни Обични Детски Момчиња Во Боја Блок Кардиган Мало Слатко Копче Надолу Кардиган, Мали Есенски Зимски Џемпери јакни. Повод-Детската Облека Е Одличен Подарок за Роденденот На Вашите Слатки Деца, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата