.

.

Бои Компатибилни Со Порше Турбо Точна Натпревар Допир Боја

Бои Компатибилни Со Порше Турбо Точна Натпревар Допир Боја

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Поправете ги оние досадни гребнатини, чипови и повеќе Со Бои од ER сјајна завршна боја допрете боја за автомобили. Нашиот ОЕМ ТОЧЕН НАТПРЕВАР ПОРШЕ (738/744 Базалт Црн Бисер) автоматската боја е брзо сушење, супер издржлива и лесна за нанесување. Продаваме автентична уретанска подлога исто како и оригиналната ЗАВРШНИЦА на ВАШИОТ автомобил.Ние сме познати по нашиот "Совршен Натпревар" допрете автомобилски бои. Ние се гордееме со нашиот висок квалитет Направен во производите За автоматска боја ВО САД, конкурентни цени и извонредна услуга за клиентите. Секоја тегла боја за автомобил е измешана по нарачка и бојата гарантирано одговара на оригиналната оем завршница на вашиот автомобил, КАМИОН или ТЕРЕНЕЦ ПОРШЕ. Нашите бои може да се користат со апликации за воздушни четки. Нашиот квалитетен проѕирен капут одлично ја подобрува и заштитува бојата за допир за автомобили. Добијте Го Остатокот или Зграпчете Го Најдоброто! Pain Бои Тегла Допир Боја е одлична за помали поправки на браници, браници и врати. Не го гледаш твојот код за боја? Проверете го нашето видео "како да го најдете вашиот Код ЗА Боја НА Порше" на нашата веб-страница или контактирајте не. Нашите лесни за употреба и достапни производи за боја за допир на автомобил можат да ги поправат сите видови карпести чипови и гребнатини на клучевите на бојата на ВАШЕТО ПОРШЕ. Поправете го вашиот браник, браник, хауба, четвртина панел, покрив и многу повеќе. Порше (738/744 Базалт Црн Бисер) Допир Тегла вклучува само : Добро за основните поправки . Тегла Боја 0.25 мл . 2 Премиум Апликација Даберс. 1 Крпа за продавница без Влакненца. Нашите САМОСТОЈНИ бои одат понатаму и се применуваат полесно. Заштедете време и избегнувајте скапи продавници за тело. Насликајте како професионалец користејќи ги нашите комплети за поправка на автомобилски автомобили и камиони со врвен квалитет. Погледнете ги и нашите видеа "Како-До" на нашата веб-страница. Не го гледаш твојот код за боја? Можеме да одговараме на која било БОЈА НА ОЕМ за која било марка/модел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата