.

.

Завеса за туширање, Завеса За Туширање Со Лисја Од Растенија За Бања, Долга Завеса За Туширање, Декор За Бања Водоотпорен Брзо Сушење Без Завеса За Туширање Со Хемис

Завеса за туширање, Завеса За Туширање Со Лисја Од Растенија За Бања, Долга Завеса За Туширање, Декор За Бања Водоотпорен Брзо

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бренд : FABOTDOur цел : "Нека секое семејство имаат висок квалитет, единствен оригинален дизајн производи за домаќинството"☘️ Материјал : Полиестер☘️ Достапни Големини ☁️ S-36x72 во ☁️ М-60x72 во ☁️ L-72x72 во☘️ Шема : Растенијата лист☘️ Ткаенина Тип : Polyester A нежен допир на природни влакна, богата модели и се рачно изработени квалитетот на делукс текстил - тоа се детали кои ќе го направат вашиот дом оркестарот стојат надвор.Features ● карактеристики НА ЗАВЕСИТЕ За Туширање СО Лисја ОД ФАБРИКА ФАБОТД + Лесна инсталација+ засилен горен заглавие и метални решетки отпорни на ' рѓа.● Доаѓа со 12 парчиња пластични куки бесплатно за лесна инсталација со минимален напор.️ ● Завеси за Туширање со лисја од растениеоваа Завеса за туширање Со Лисја од Растенија зема ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ДИГИТАЛНО печатење HD, без избледување, ви носи уникатно визуелно искуство, вашата бања секогаш изгледа убаво. Издржлив да трае долго време употреба. Ве придружува да поминете прекрасно време за капење.️ ● Совршена Завеса За Туширање За Декорацијабез разлика дали вашата бања е боемска, ретро, куќа на фарма итн., може да оди добро со неа. Исто така, може да се примени во завесата на вратата, завесата на прозорецот во бањата, завесата за преграда во просторијата, завесата во студентскиот дом, завесата за гардероба, завесата за автомобил за патување, завесата за кампер-комбе итн.️ ① Ткаенина за лесна Нега Завеса за Туширање Ткаенина завесите за туширање лесно се чистат и одржуваат, може да се мијат во машина во ладна вода или рачно. Брзо сушење. Мека и лесна ткаенина завеса за туширање цврста и издржлива. Машина За Перење/Ниско пеглање.100% материјал од полиестерска ткаенина со водоотпорна технологија за обложување, предизвикувајќи водата брзо да се тркала од површината.️_ Известување1. Не користете белило.2. Обрнете внимание на пеглање со ниска температура.3. Бојата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ.4. Може да има мала грешка во мерењето на големината со рака. ☘●Материјал€висококвалитетна полиестерска ткаенина. Помек, попријателски за кожата и потрајни. Оваа завеса за туширање може да се пере во машина и може да се пегла на ниска температура. Редовно бришете со мека крпа или сунѓер, со што ќе го продолжите работниот век. ☘●Практичност+висококвалитетна завеса за туширање од полиестерска ткаенина, Водоотпорна, Може Да Се Пере Во Машина, Без избледување, брзо сушење, Издржлива. ☘€Декоративни q Живописни бои можат да го направат вашето расположение удобно, да додадат убавина и виталност во вашата монотона бања. Вашите гости ќе бидат изненадени. Тоа ќе биде центри на бањата. ☘●Лесен за закачување оваа завеса за туширање со лисја од растенија одговара на многу кади за туширање со стандардна големина и работи со прави или закривени прачки за туширање.Обезбедува приватност и декоративна привлечност и може да се користи како самостојна завеса. Користете го со или без лагер како што сакате. ☘+Мулти Прилики

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата