.

.

Фармерки со Софија од Високиот Curvy Cumh Cha Cha lynes на Софија Вергара

Фармерки со Софија од Високиот Curvy Cumh Cha Cha lynes на Софија Вергара

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вашите нови омилени фармерки се тука од фармерките на Софија, во кој има живописен изглед со потресени колена и рабни кокошки. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Tus nuevos фармерки фаворитис де Софија фармерки están aqu con un изгледаат Усадо, Родилас Дезгастадас и Рудо Кон Флеквилос. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla 4. Приближно. In Seam : 28 ”/largo de Enterepierna aproximado : 28”. Висок пораст; Должина на глуждот/Тиро Алто; Ларго Хаста ел Тобило. Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара есенцијална. Зошто ќе го сакате : Високиот фаворит со потресени детали 2% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Деним на жените вознемирени бели фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата