.

.

Шарени LED Светла Марки Писмо Со Далечинско Осветлување Марки Знаци Партија Бар Писма Со Светла Украси За Дома - - - Разнобојни јас

Шарени LED Светла Марки Писмо Со Далечинско Осветлување Марки Знаци Партија Бар Писма Со Светла Украси За Дома - - - Разнобојни

DEN 1759.84

Количината на стоката
Това е достапна

●Шарен Дизајн Кој Се Разликува од вообичаената топла бела верзија, оваа надградена светлина со букви од маркиз може да промени 16 бои кои обезбедуваат повеќе опции за избор на боја. Натерајте еден да ја направи вашата прослава пошарена. €Спецификација q Големина прибл (W x H x d) : 7.87 "x 8.86" x 1.77 " Изработени Од Пластика, Бара 2a батерии, не се вклучени. Висечки дупки И прекинувач За Вклучување/ Исклучување на грбот. Може да се прикаже самостојно или висат на ѕидот. ●Најновиот Далечински Управувач● со старата верзија на далечинскиот управувач, можете да контролирате Само Вклучување/Исклучување и тајминг, но со нашиот нов далечински управувач, можете да ја изберете бојата на светлината што ја сакате со 4 режими на трепкање на светлината . Најневеројатно е што можете дури и да ја контролирате брзината на трепкање. Одете земете неколку светла за да го декорирате вашиот свет ● 26 букви и симболи со Азбука обезбедуваат бесконечни можности за создавање порака. Напишете кое било име или фраза со овие прекрасни букви од азбука, како што се "БАР" во вашата решетка за вино, "ЉУБОВ" НА свадба или додајте иницијали во детската соба. €Декорација Азбука Светлина Q буквата што ја менува Бојата ги осветлува вашите омилени зборови за специјална пригода, настан, Божиќ, забава, празник, емисии или декорација на домот. Тоа е исто така добар подарок за вашите деца, пријатели и семејства. ЈУСТУП Шарени LED Светла Марки Писмо Со Далечинско Осветлување Марки Знаци Партија Бар Писма Со Светла Украси За Дома - - - Разнобојни Јас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата