.

.

23'.75 12 23'.75 Бела, Метална, Мдф - Акцентна Маса со Решетка За Списанија

23'.75 12 23'.75 Бела, Метална, Мдф - Акцентна Маса со Решетка За Списанија

DEN 2080.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ви треба исклучителен придружник за вашиот тросед, или љубовно седиште? Го најде. Оваа акцентна маса има елегантен и елегантен дизајн кој сигурно ќе ги импресионира вашите гости. Тоа е навистина исклучително и прикажува пријатна и приземна убавина, што ќе му даде на вашиот дом топло чувство. Привлечниот дизајн на оваа акцентна маса сигурно ќе биде прекрасна декорација и за вашиот ентериер. Одлично е изработен од метал и МДФ. Покрај тоа, има и решетка за списанија. Тоа е најдоброто место за некои семејни слики и може дури и да ги остави вашите гости да се восхитуваат на вашите прекрасни цвеќиња. Што се однесува до мерењата, тие се 23,75' за висина, 23,75' за ширина и 12' за длабочина, и тежи 9 килограми. Оваа табела со акцент може да биде централното парче околу кое можете да го дизајнирате идеалниот изглед. 23'.75 "х 12 " х 23'.75 " Бела, Метална, Мдф - Акцент Маса со Решетката Списание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата