.

.

Rbaofujie Женски Тренингот Тенк Блузи Женски Краток Ракав Лето Секси Повик Врвот Редовни Круг Вратот Печатени Краток Ракав Резервоарот Врвот Сестра Подароци Каки Резе

Rbaofujie Женски Тренингот Тенк Блузи Женски Краток Ракав Лето Секси Повик Врвот Редовни Круг Вратот Печатени Краток Ракав Резервоарот

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Краток Ракав Летен Секси Секојдневен Врв Редовен Тркалезен Врат Печатен Резервоар Со Кратки Ракави Карактеристики : Секојдневни Врвови,, Секојдневен Елек, Тркалезен Врат, Модна Маичка,Маица Без Ракави, Обични врвови,Секојдневна Облека,Стилски И моден дизајн,Летен секојдневен Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Полиестер,Тип На Спандекспатер : Печатен Стил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Половина Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА жени врвна големина : С : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Ракав : 21см/8.27" Должина : 70см/27.56" . големина : М : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 22см/8.66 " Должина : 71см/27.95". големина : Л : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 23см/9.06 " Должина : 72см/28.35". големина : XL : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 24cm/9.45 " Должина : 73cm/28.74". големина : XXL : 2 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 25cm/9.84" Должина : 75cm/29.53 " Rbaofujie Женски Тренингот Тенк Блузи Женски Краток Ракав Лето Секси Секојдневен Врв Редовни Круг Вратот Печатени Краток Ракав Резервоарот Топ Сестра Подароци Каки Резервоарот Врвот Се Занимава. Материјал : Полиестер. Резервоар За Жени, Женски Резервоари, Резервоари, Резервоари За Вежбање За Жени, Резервоари Со Вградени Градници, Резервоар, Женски Резервоар, Женски Резервоари, Летни Резервоари За Жени,Врвови Без Ракави За Жени,Кошули За Жени,Подароци За Мама ,Блузи За Жени, Женска Кошула,. ✿ Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни. ✿ женски блузи за резервоари без ракави погодни за сите сезони, спарени со вашите кардигани и палто во пролет, fall или зима; Носете го сам во лето за да го комплетирате вашиот моден изглед. ✿ Совршен Избор За Топол Ден, Меден месец, Денот На Вљубените,Годишнина,Далиј,Роденден,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, Домашен Одмор и многу повеќе. ✿ Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. ✿ Умерената дебелина обезбедува непроѕирно. Ткаенината што дише, мека и ја отстранува влагата ве одржува суви и удобни. ✿ Таа е погодна за пролет и лето. Тоа е кул и освежувачки. ✿ Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. ✿ Нашиот краток е добар избор за јога, вежбање, возење велосипед, трчање, пешачење, одбојка, џогирање, секој тренинг или секојдневна употреба. Моторџиските шорцеви ве одржуваат удобно и слободно се движат за време на секој спорт. ✿ Овој резервоар е лесен за спарување со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби панталони и секси потпетици или чизми или пристоен изглед. Ќе добиете многу комплименти кога ќе ја носите оваа кошула.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата