.

.

Фиока Дрвена Медиумска Кула, Браун-Салторо Шерпи

Фиока Дрвена Медиумска Кула, Браун-Салторо Шерпи

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

82 Инчи 2 Фиока Дрвена Медиумска Кула, Браун - Салторо Шерпи Изградена со совршенство и вештина, Оваа Медиумска Кула има четири отворени прегради и две фиоки со повлекувања на метални шипки, обезбедувајќи доволно простор за чување на потребните предмети и други медиумски додатоци. Темно кафеавата завршница лесно се вклопува со секој декор или шема на бои и оттука е совршена за секој дом. Спецификации : едно Парче Медиумска Кула4 отворени прегради за складирање 2 фиоки со влечење на шипки цврста дрвена конструкција темно кафеава завршница едно Парче Медиумска Кула. 4 отворени прегради за складирање. 2 фиоки со бар повлекува. Цврста дрвена конструкција. Темно кафеава завршница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата