.

.

Furbaby филијали 'Бихон што носи уметност во платното на Hipster Glasses'

Furbaby филијали 'Бихон што носи уметност во платното на Hipster Glasses'

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : Furbaby Affiliatessubject : Animalsstyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има илустрација на бихон што носи очила за хипстер. Истакнати бои : Бели, црвени, розови, црни, сиви филијали на Фурбаби се група на страствени loversубители на животни и уметници кои соработуваат со целта да ви ја донесат најшироко распространетата колекција на уметност со теми за миленичиња. Нашиот тим е исполнет со талентирани лица кои работат заедно за да развијат оригинални стилови на уметност за разлика од што било друго на пазарот. Нашите ексклузивни дизајни и подготвени за печатење на кој било производ со професионални резултати со висок квалитет и се направени за максимална разноврсност. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Furbaby филијали 'Bichon што носи hipster очила „платно уметност“.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата