.

.

Машки перформанси за ладење, истегнете го столарскиот столар

Машки перформанси за ладење, истегнете го столарскиот столар

DEN 223.68

Количината на стоката
Това е достапна

Овие брани добри шорцеви за столар се изградени цврсто со употреба на флексибилно платно за истегнување за да се држат се што ќе фрлите на нив или во нив. 8 џебови и цврста странична јамка држете ја целата опрема што ви треба. Додадовме густ од препоните за додадена удобност и тотална слобода на движење. Удирајќи веднаш под коленото, овој пар има својства за влага за да ви помогне да се олади дури и кога сонцето ќе се победи. Ткаенината со солидна памучна платно има 2% спандекс за вистинската количина на истегнување и удобност. Немојте да го потите - оваа ладна ткаенина на браната е влага. Полевата лента се протега до 1â за дополнителна удобност. Без прицврстување, без гребење : Инженерниот сад од препоните им дава на вашите момчиња соба да дишат. 8 брана добри издржливи џебови и странична јамка држете се што ви е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата