.

.

Влажна Четка Класичен 8 Овална Четка За Отплеткување На Косата, Црна

Влажна Четка Класичен 8 Овална Четка За Отплеткување На Косата, Црна

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лесна четка со тенки, силни, флексибилни влакна што без напор се лизга низ косата за да овозможи лесно отплеткување. Го масира скалпот додека разоткрива јазли за удобно чувство и совршена завршница во салонот. Не е важно дали вашата коса е долга или кратка, виткана или права, густа или фина, нашите четки за коса ќе поминат низ кој било тип на коса додека ги отстранувате заплеткувањата. Оптимизирајте ја состојбата на вашата коса! Запознајте Ја Четката со повеќе придобивки што се отплеткува додека го доставувате омилениот производ за коса директно до вашите прамени. Четка за коса со влажна Четка е задолжителна четка која е погодна и лесна за употреба, одржувајќи ги рацете чисти од неуредни производи. Генијален потег : вградениот диспензер за течност ви овозможува да го спарите отплеткувањето со течни регенератори што оставаат. Додека влакната На Интелифлекс се особено љубезни на хемиски третирана и обоена коса и не ја влечат или оштетуваат косата. 79 мл течен диспензер вграден Во Четка. Совршен е за сите типови коса. Одлично е за патување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата