.

.

Декоративна перница за плетенка со плетенка на Safavieh Nory, 18 18

Декоративна перница за плетенка со плетенка на Safavieh Nory, 18 18

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Живеј подобро. Декоративна перница за плетенка на Safavieh Nory, 18 "x 18 ", сиво размачкано драматично со својата текстура што мора да се допре и мека правлива сина нијанса, нори перницата е идеален додаток за акцент за да додадете допир на боја и визуелна интрига на неутрални простори . Нори е мазен до до-допир во свилен-мека вискоза и памук за трајна удобност и стил. Вклучува 18 in. X 18 in. Перница. Прашина сива сина перница за стилски додаток. Материјал : школка : 60% вискоза, 40% памук. Затворање : патент. Вметнете : поли. Една перница. Материјал : школка : 60% вискоза, 40% памук. Само Хемиско чистење. Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Не е потребно собрание. Додатоци во животниот стил (и) сликата не е вклучена. Одрекување : Перниците имаат тенденција да се израмнат за време на транзитот, но овие совети треба да ви помогнат брзо да ја внесете таа перница во нејзината најтешка форма! . Откако ќе се распакуваат, нежно мачкајте ја перницата за да помогнете во олабавување на влакната. Фрли ја перницата во фен на низок амбиент. Најважниот совет е да се вклучи чорап полнет со тениска топка за да се помогне да се „победи“ перницата во нејзината меки форма. Извадете од фен и гордо прикажете го вашето ново парче уметност на каучот! . Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да варира малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата