.

.

Машки за мажи Брок Композитни пети Работни чевли

Машки за мажи Брок Композитни пети Работни чевли

DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

Млад поглед во чизми на глуждот. Композитен безбедносен пети со пети со кожа и вештачки горен дава карактеристики за да го поддржите изгледот. Композитен пети. Кожа и вештачки горниот дел. Подготвена боја. Издвојување на работното чизми на глуждот. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата