.

.

Хомерутс во. Кирос Сива Земјена Керамичка Овална Вазна

Хомерутс во. Кирос Сива Земјена Керамичка Овална Вазна

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на уникатен модерен и органски дизајн во декорот на вашиот дом со Овој Кирос Греј 28" Земјена Керамичка Овална Вазна. Оваа вазна е направена од керамика и има заоблена овална форма. Мат нијансите на сивата завршница имаат потресен и текстуриран финиш што додава длабочина и димензија на неговата визуелна убавина. Устата на вазната има малку разбушавени органски подвижни рабови давајќи и на вазната доволно уникатен карактер и шарм за да биде неверојатен додаток на вашиот простор. Ажурирано секојдневно во најдобар случај-оваа голема вазна потсетува на античко време, но со модерен пресврт. Карактеристики стручно рачно изработени уникатен дизајн одлични идеи за подароци спецификации шема : Колекција Со Цврста Боја : Тип На Киросваза : Подна вазна форма : Цилиндерматеријал : Керамика, Обратно : 28 инчи.Боја : Сива Димензија : 27.55 "H x 23.42" W x 23.42 "Dwight : 51.81 lbs-SKU : OCNTR53745 Kyros Греј 28" Земјена Керамичка Овална Вазна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата