.

.

Полици За Складирање На Решетки За Чевли - Рамката од Нерѓосувачки Челик Држи Парови Чевли - 39. 37.4

Полици За Складирање На Решетки За Чевли - Рамката од Нерѓосувачки Челик Држи Парови Чевли - 39. 37.4

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вовед : . Концизна, компактна и убава решетка за чевли мора да биде идеална за да ги соберете вашите неуредни чевли и да ја одржувате вашата куќа уредна! Верувам дека мора да бидете задоволни со Ова Едноставно Склопување 5 Нивоа Решетка За Чевли Од Неткаен Материјал со Рачка! Направени од високо. супериорен пластичен, метален и неткаен материјал од ткаенина, оваа решетка за чевли, откако ќе биде добро составена, ќе обезбеди цврста структура и висока издржливост. Тој е прецизно обликуван во 5 нивоа, обезбедувајќи доволна и избалансирана просторија за чевли. Само. нарачајте еден!. . Карактеристики : . 1. Оваа решетка за чевли со 5 слоја е совршена за организирање на вашите неуредни чевли. 2. Тоа ви помага лесно да ги лоцирате чевлите што ги барате и ги спречува тие лов на домаќинства што одземаат многу време за исчезнат чевел. 3. Изработен од супериорни материјали, тој е издржлив и сигурен за долгорочна употреба. 4. Лесно е за инсталирање и чистење. 5. Одликувајќи се со компактно тело, тоа нема да зазема премногу простор. 6. Вградена рачка за практично носење. Спецификации : . 1. Боја : Сива. 2. Материјал : Зајакнати Метални Цевки, Неткаени Ткаенини Нивоа, Пластични Конектори. 3. Димензии : (39,37 х 11 х 37,4) " / (100 х 28 х 95) см (Л х ш х). 4. Висина на ниво : 6,7 " / 17см. 5. Потребно Е Собрание : Да. 6. Дијаметар на цевката : 0,59 " / 1,5 см. 7. Тежина : 2,54 килограми / 1,15 кг. Пакетот Вклучува : . 1 х 5 Нивоа Решетката За Чевли. 1 х Инструкција концизна, компактна и убава решетка за чевли мора да биде одлична за да ги соберете вашите неуредни чевли и да ја одржувате вашата куќа уредна. Мора да бидете задоволни со ова едноставно склопување 5 нивоа неткаен ткаенина решетка За Чевли со рачка. Изработени од високо супериорен пластичен, метален и неткаен материјал од ткаенина, лесни и издржливи карактеристики. Оваа решетка за чевли, откако ќе биде добро составена, ќе обезбеди цврста структура и висока издржливост. Тој е прецизно обликуван во 5 нивоа, обезбедувајќи доволна и избалансирана просторија за чевли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата