.

.

Женски Мук ЛУКС Тарин Танга Папучи

Женски Мук ЛУКС Тарин Танга Папучи

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Седнете и опуштете се во МУК ЛУКС? Папучи Од Плишано Мече. Овие меки влечки од вештачко крзно ќе ги задржат стапалата да се чувствуваат точно во текот на денот, не премногу жешки или не премногу ладни благодарение на неговата форма на отворен прст. Удобните влошки од мемориска пена заедно со живите, светли бои ќе додадат удобност и забава во вашата секојдневна рутина. Избришете со влажна крпа, не избелувајте, поставете рамно за да се исуши. Увезени. -100% Полиестерско Вештачко Крзно Горниот. -100% Полиестер Вештачко Крзно Поставата. - Внатрешен/Надворешен Ѓон. - Влошка Од Мемориска Пена. - Американски Женски Големини С (5-6), М (7-8), Л (9-10), XL (11-12). - Достапни се повеќе опции За Боја Влошка Од Мемориска Пена. Вештачки Ширлинг. Издржлив Надворешен Ѓон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата