.

.

Хималајска Карпеста Сол Природен Кристал Игра Коцки Стил Свеќник, Игра Коцки-Мека Мирна Терапевтска Свеќа Светлина-Рачно Изработен Дизајн Сол Кристал-Свеќник, Тем

Хималајска Карпеста Сол Природен Кристал Игра Коцки Стил Свеќник, Игра Коцки-Мека Мирна Терапевтска Свеќа Светлина-Рачно Изработен

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : - Убаво Парче-Свеќникот За Топче Од Хималајска Сол е убава боја и додава богат елемент на секој простор. - Уметнички, црни точки го красат ова парче, прикажувајќи модерен стил. - Акцентна Светлина - овие атрактивни држачи за свеќи Од хималајска карпеста сол прават прекрасен додаток во секоја просторија, фрлајќи топол сјај за да ја истакнат областа. - Рачно изработен-Секој свеќник е рачно изработен и затоа е уникатен. - Тој е дизајниран да држи една чајна лесна свеќа истовремено. - Прочистувач на воздух-кристалот Од Сол е природен прочистувач на воздухот. Стил : - Модерен. Заврши : - Розова. Држач Материјал : - Кристал. Димензии : Вкупна Висина - Врвот До Дното : -4". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -4". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -3". Вкупна Тежина На Производот : -2 килограми. ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХ : кристалот Од Сол е природен прочистувач на воздухот. Откако ќе се запали свеќата, држачот ќе испушта негативни јони кои се борат против позитивно наелектризираните честички кои прават да се чувствувате затнато и поспано. УНИКАТЕН КАМЕН : Секој свеќник може малку да се разликува, бидејќи секој доаѓа со сосема единствен, хималајски природен кристал кој е рачно ископан во Планините Хималаите. УБАВО ПАРЧЕ : Свеќникот За Топче Од Хималајска Сол е во прекрасна боја и додава богат елемент на секој простор. Уметнички, црни точки го красат ова парче, прикажувајќи модерен стил. АКЦЕНТНО СВЕТЛО : овие атрактивни држачи за свеќи Од хималајска карпа прават прекрасен додаток во секоја просторија, фрлајќи топол сјај за да ја истакнат областа. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ : Секој свеќник е рачно изработен, и затоа е уникатен. Тој е дизајниран да држи една чајна лесна свеќа истовремено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата