.

.

Хфихгф Г-Стринг Танга За Жени Гаќи Низок Пораст Памук Беспрекорно Без Шоу Гаќи Секси Ментална Чипка Се Протега Т-Назад Удобно Тренингот Долна Облека Црвена Лента М

Хфихгф Г-Стринг Танга За Жени Гаќи Низок Пораст Памук Беспрекорно Без Шоу Гаќи Секси Ментална Чипка Се Протега Т-Назад Удобно

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-HFYIHGF!Г-Стринг Танга За Жени Гаќи Низок Пораст Памук Беспрекорно Без Шоу Гаќи Секси Ментална Чипка Се Протега Т-Назад Удобно Тренингот Долна облека. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Мода;Секојдневен; Секојдневно;Дома;Женска Долна Облека;Женски Гаќички;Женски Гаќички. Тип : Секојдневен;Плажа;Лабава;Одмор;Одмор;. Боја : Како Слика. Тип На Врвови : Секојдневен, Лабав Трендовски. Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс. Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима, Цела Сезона . Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Одмор На Плажа,Спортско Трчање,Улично Носење,Училишна Облека,Секојдневно Носење,Запознавање,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Карактеристики : . 1. Изработен е од меки и удобни квалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 3. Оваа долна облека Е Удобна, можете да го мешате и усогласувате вашиот изглед секој ден и датира, сиут за забава, дом, канцеларија, пикник, одмор итн. Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Вклучен Пакет : . 1 х Женска Долна Облека (други Додатоци не се вклучени)Големина. : Мали САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 62-66см/24.41-25.98 "Колк : 80-88см/31.50-34.65". Големина. : СРЕДНИ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 67-71см/26.38-27.95 "Колк : 85-93см/33.46-36.61". Големина. : Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 72-76см/28.35-29.92 "Хип : 90-98см/35.43-38.58". Големина. : Х-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 77-81см/30.31-31.89 "Хип : 95-103см/37.40-40.55". Големина. : 2x-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 82-86cm/32.28-33.86 "Колк : 100-108cm/39.37-42.52" Материјал : Ткаенината На Нашите Гаќи Е Мека, Растеглива И Дише;Овој Материјал ќе Ви Даде Опуштено Чувство!Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Прилика : оваа беспрекорна долна облека е одлична за секојдневно носење или под вашите панталони за вежбање. Без лизгање и без возење нагоре. Повеќе класични бои за да одговараат на речиси градници. Натпревар Советува : оваа долна облека Е Удобна, можете да се меша и одговара на вашиот изглед секој ден и датира. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Измијте во ладна вода/не користете белило/Поставете рамно за да се исуши. Водич за големина : горниот дел е вистинит за големината, ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја понудивме. Карактеристика : женска долна облека шорцеви;женска долна облека;женска долна облека;долна облека женски танга;долна облека жени висок струк;долна облека жени памук;долна облека жени ;долна облека складирање;долна облека пакети жена;тинејџерски долна облека;тинејџерски период долна облека;сјајна долна облека;сјајна машка долна облека со торбичка;обликување долна облека за жени;секси женска долна облека;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата