.

.

адвиикд Долги Палта За Жени Жени Кејп Пончо Палто Fall Зима Меко Отворено Предно Копче

адвиикд Долги Палта За Жени Жени Кејп Пончо Палто Fall Зима Меко Отворено Предно Копче

DEN 729.44

Количината на стоката
Това е достапна

Јакна Жени Мажи Двојка Јакна Со Качулка Зимски Капут Со Капа Руно Греење Јакни Висока јакна Пол : Менокација : Дневно,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Aut Што добивате : 1 Материјал За палто : Направен Е Од полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Стил На Дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид Дека Постојат Мали Разлики Во Бојата И Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Мажи Двојка Јакна Со Качулка Зимски Капут Со Капа Руно Грејни Јакни Ветроупорен И Топол Пешачки Капут Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Моден Ве Прават Попривлечни. Функција : Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција.лесна Мека Ткаенина За Удобно Искуство, лесна За Носење, Без Брчки Одлични За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Состанок,Одмор, Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење. Сервис : Нашите Палта Користат Мека и Удобна Ткаенина Ако Имате Било Какви Прашања Како Боја, Големина и Квалитет, Можете Слободно Да Не Контактирате ,ние ќе ви Помогнеме Во Ен Погодно време. Големина : Големината На Пакетот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата