.

.

Флекстон Молња Був Повик

Флекстон Молња Був Повик

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ги комбиниравме најдобрите од двата класични стилови на повици за да ви го донесеме крајниот був хутер. Молња був е дел трска повик; дел барел повик; сите делови ефективни. Преголемото буре ја извршува работата за вас со создавање автоматски притисок на грбот, додека трската обезбедува волумен на вашето лице. Тоа значи Дека Бувот Молња е лесен за употреба колку што е разноврсен.Дизајнот има и две издувни порти - една одозгора и една внатре – за звуци отпорни на будала. Притиснете го копчето за тон за моментални врисоци кои сигурно ќе ги свртат главите на мисирка. Откако ќе ги совладате основите, играјте со различни тонови со свиткување и извртување на мекото, флексибилно тело. Преголемо буре за зголемен волуменуникатно копче за тон за инстант крикс мекото тело создава ултрареални дупки за повици за бувови за повик отпорен на грешки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата