.

.

Плус Големина Јога Панталони За Жени Еластични Спортови Јога Спортски Панталони Со Висок Струк

Плус Големина Јога Панталони За Жени Еластични Спортови Јога Спортски Панталони Со Висок Струк

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, Лето,Fall, Зимски Материјал : Јога Панталони Со Големина На Полиестерплус За Жени Еластични Спортови Јога Спортски Панталони СО Висок Струк БИБЛИОТЕКА Плус Големина Јога Панталони за Жени Еластични Спортски Спортски Панталони Со Јога Со Висок Струк. €Натпревар●Спарете ги женските панталони со ленена кошула или бела маица за лежерен празничен изглед. Или со елек и флип-апостолки, за да создадете секојдневен и удобен дневен релаксиран стил. Прилики : јога панталони жените широка е погодна за различни прилики, вклучувајќи активности на отворено, патување,кампување,пешачење, секојдневна облека, па дури и работа. Рачно / Машинско перење во ладна вода, не избелувајте, висат сува е најпосакувана. БИБЛИОТЕКА Плус Големина Јога Панталони За Жени Еластични Спортски Јога Спортски Панталони Со Висок Струк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата