.

.

Љубов Убавина И Планета Смирувачки Спа Сапун Арган Масло И Лаванда 13. оз

Љубов Убавина И Планета Смирувачки Спа Сапун Арган Масло И Лаванда 13. оз

DEN 511.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ние Сме Љубов Убавина И Планета. Ние веруваме дека #малиактиофлове ја прават планетата малку почиста, позелена и поубава, секој ден. Прекрасна убавина што ја менува играта за секого е наша работа, и оваа природа инспирирана течното миење раце не е исклучок. Ние сме посветени на споделување #малакактиофлове за да го направи светот поубав, поради што овој стручно парфимиран течен сапун за раце е натопен со етички извори на масла и екстракти. Течното шише за миење раце е 100% рециклирано и направено од рециклирана пластика. Измијте ги бактериите со ефективни средства за чистење на растителна основа, за чисти раце. Чистите раце можат да бидат и меки раце. Зошто да не се грижите за нив со убаво миење раце? Вашите раце поминуваат толку многу за еден ден, затоа покажете им малку љубов секој пат кога чистите. Оваа смирувачка течна сапунска лаванда инспирирана од бањата е натопена со наследство француска лаванда за смирување на умот и богато Арганово Масло за навлажнување на вашата кожа. И така, без разлика дали барате миризливо миење раце за кујната или луксузно миризливо миење раце за гостинската бања, ова остава рацете да се чувствуваат разгалени и негувани. Пумпа, пена, исплакнете. Лесен е за употреба. Само осигурајте се дека ќе одите лесно на чешмата. Заедно ќе заштедиме многу вода, додека остануваме вкусно миризливи, се разбира. Сакате да дознаете повеќе за нашиот течен сапун и нашите производи за миење раце? Посетете ја нашата веб-страница на . Љубов Убавина И Планета Смирувачки Спа Сапун За Раце Арганово Масло И Лаванда 13,5 мл Нашето Ветување За Миење Раце : Измијте ги бактериите со ефективни средства за чистење од растително потекло, за чисти раце кога користите Љубовна Убавина И Масло Од Арган И миење раце од Лаванда. СМИРУВАЧКО МИЕЊЕ НА РАЦЕТЕ во БАЊАТА : Обвиткајте ги рацете со нашето Смирувачко Масло Од Арган И миење раце од Лаванда за опуштено чувство. Уживајте во мека, мазна кожа. ВЕГАНСКИ САПУН ЗА РАЦЕ СО СОСТОЈКИ ИНСПИРИРАНИ од ПРИРОДАТА : оваа љубовна Убавина и смирувачки спа сапун течноста за раце е натопена со богато Масло Од Арган и смирувачко наследство француска лаванда. Да Органско Кокосово Масло за кожа, Да вегански сапун за раце, ДА Ги Мие Бактериите, Да Природно Масло Од Арган, Да Етички Извори На Лаванда, ДА Со Средства За Чистење На Растителна Основа. ТЕЧЕН САПУН ЗА РАЦЕ СО ШЕСТ ОСЛОБОДЕНИ ОД : без Парабен, без Силикон, без боја, без Сулфат, без Суровост, без Фталат. Нашите сапуни СЕ исто така 94% ПРИРОДНО добиени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата