.

.

Печатење дрвени Гумени Печат Камила Шема Старо - РЕЗЕРВАЦИЈА САМ Сам Квадратни Марки

Печатење дрвени Гумени Печат Камила Шема Старо - РЕЗЕРВАЦИЈА САМ Сам Квадратни Марки

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

"Ова Се Дрвени Гумени Марки Кои Можат Да Се Користат На Ткаенина Хартија Дрво Со Помош На Печат Мастило Или Текстилни Мастила. Совршено Монтиран На Кафеав Дрвен Блок. Изберете Ги Влошките За Мастило И Нежно Притиснете Го Овој Печат Врз Него. Потоа Само Пуштете Го На Вашите Занаети. Ние Нудиме Различни Опции За Големина Кои Може Да Варираат Од 2-4 Мм Во Впечаток. Користи Прекрасен Дрвен Гумен Печат Со Квадратен Дизајн На Камила Со Печатење. Мравките Може Да Се Користат На Хартија За Печат На Текстил/ Ткаенина Дрво Итн.✤ Лесно Се Чисти Со Вода. Најбрзиот И Најлесниот Начин За Чистење На Вашите Дрвени Марки Е Со Марамчиња За Бебиња Без Алкохол И Алое.✤ Големини На Располагање : Ние Нудиме 4 Големини Во Овие Т. Е. Прибл. 2 Х 2 " "/ 3 Х 3 " "/ 4 Х 4 " "/ 5 Х 5 " "" Инчи. Можете Да Ја Поставите Нарачката Со Која Било Од Достапните Големини.✤ Пакетот Вклучува 1 Дрвен Гумен Печат Со Избраната Големина.➽ ПС : Мастилото не Е Вклучено. "Пакетот вклучува 1 Дрвен гумен печат на вашата избрана големина. Пс : Мастилото не Е Вклучено. "Достапни големини : ние нудиме 4 големини во овие т. е. прибл. 2 х 2 ""/ 3 х 3"" / 4 х 4"" "/ 5 х 5 "" Инчи. Можете да ја поставите нарачката со која било од достапните големини". Може да се Користи На Текстил/ Ткаенина Печат Хартија Дрво итн. Лесно Се Чисти со вода. Најбрзиот и најлесниот начин за чистење на вашите дрвени марки е со марамчиња за бебиња без алкохол и алое. Прекрасен дрвен гумен печат со Квадратен Дизајн На Камила СО ПЕЧАТЕЊЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата