.

.

Светот На Нинтендо супер марио црн срамежлив Човек Фигура ОД ЏАКС Пацифик САД

Светот На Нинтендо супер марио црн срамежлив Човек Фигура ОД ЏАКС Пацифик САД

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Светот На Нинтендо носи многу од неговите класични ликови во формат 2.5, додека додава во некои што допрва треба да се видат. За разлика од претходните 2,5 пвц фигури, овие бројки можат да позираат!Светот на нинтендо супер Марио Волгринс ексклузивен трофеј Коопа тропа Мини Слика Нинтендо Црна Срамежлив Човек 2.5 Инчен Слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата