.

.

Класичен Додатоци Орион Делукс Брод Покритие, Одговара Чамци 12 '- 14 'Л 68 W - Приколка Брод Покритие Со Ткаенина Обложување Технологија, Модел Model

Класичен Додатоци Орион Делукс Брод Покритие, Одговара Чамци 12 '- 14 'Л 68 W - Приколка Брод Покритие Со Ткаенина Обложување

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Капакот На Бродот За Приколки Орион Делукс со Класични Додатоци обезбедува капак за брод за сите сезони специјално дизајниран за приколка. Одговара на чамци 12 '- 14', ширина на зракот до 68"W со или без шофершајбната (вклучувајќи Рибарски чамци V-трупот и други), целосно сечење за да се овозможи дополнителна просторија за додатоци како што се шини за лак и светла за трчање. Четиригодишна ограничена гаранција. Полиестерска ткаенина со висока јачина дизајнирана за дополнителна издржливост и заштита од сите временски услови. Технологија за обложување на ткаенина и тешка ткаенина за максимална водоотпорност и одбивност. Отпорен НА ув оштетување. Вклучени се торба за складирање и ремени за приколки. Интегриран систем за брави и ремени за лесно монтирање и приколка, ремените ја распределуваат тежината порамномерно за трајна издржливост. Целосно сечење за да се овозможи дополнителна просторија за додатоци како што се шини за лак, светла за трчање итн. Нацртајте-тесен систем за тока на камери во долниот раб обезбедува сигурно прилагодено вклопување. Двојните отвори за воздух со вградени зацврстувачи го намалуваат притисокот на ветерот за време на приколката и бурите и овозможуваат да излезе внатрешната влага. Доаѓа со практична вреќа со работи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата