.

.

Колекција Кимберли Вегански Кожен Женски Ранец, Стилска Чанта За Чанта за Книги од Миа К-Морнарица Сенф

Колекција Кимберли Вегански Кожен Женски Ранец, Стилска Чанта За Чанта за Книги од Миа К-Морнарица Сенф

DEN 544.00

Количината на стоката
Това е достапна

● Дизајниран за удобно носење во движење, нашиот софистициран И стилски Ранец Кимберли складира се што ви треба кога сте во движење и ви овозможува да ја држите раката слободна. Изработени од висококвалитетна веганска кожа и дизајнирани со полиран златен хардвер, се чувствуваат одеднаш напнати и модерни. Магнетното прилепување и врвката за влечење се отвораат за пространа целосно обложена преграда со џеб со ѕиден патент и 2 џебови за лизгање. Надворешноста има удобни џебови со патент од секоја страна за да ги собере сите ваши работи. Ќе ви се допадне овој шик ранец. Мерења : 12во L X 13in H X 5.5 Во D. Рачка Пад 5.5 во. Прилагодливи Ремени За Ранец 25во. ранци за девојки. чанти и чанти за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата