.

.

Едноставно маргаритка 30 60 риба базен за печатење на плажа за печатење на животни

Едноставно маргаритка 30 60 риба базен за печатење на плажа за печатење на животни

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Кој подобар начин да уживате во брегот отколку да спортувате прекрасно моделирана крпа на крајбрежната плажа? Едноставно Дејзи вклучува модерни крпи за плажа совршени за секоја пригода! Едноставно маргаритка 30 "x 60" риба базен за пешкир за печатење на животни : 30 "x 60". Машина за перење. 30 проценти памук, 70 проценти полиестер. Достапно во разни бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата