.

.

Меридијан Мебел Срце Современа Кадифена Отоманска Столица Во Сива Боја

Меридијан Мебел Срце Современа Кадифена Отоманска Столица Во Сива Боја

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ја вашата соба малку љубов со оваа отоманска/столица во облик на срце. Прекрасниот Тапацир во Сива боја што ги покрива горниот дел и страните на овој отоманец е раскошен за чувството, обезбедувајќи го неговиот луксузен изглед од сите агли. Основата на златниот тон го надополнува Сивилото на столицата, додавајќи посебен контраст на презентацијата. Кадифениот материјал е богат и елегантен, така што ги разгалува вашите стапала додека ги потпирате на крајот на денот.Карактеристики : Материјал За Тапацир : Сива Кадифена Завршница : Златна Цврста Основа Од Нерѓосувачки Челик Рамка Од Цврсто Дрво Облик На Срце Обложена со Пена Со Висока Густина За Максимална Удобностотоманска / Комбинација На Столица Современ Дизајн Спецификации : Димензии На Производот : 15" W x 15" D x 16,5" Hproduct Тежина : 14 lbssamble Потребни : Димензии На Носот : 17.5"Х Х 14.5"В Х 14.5"Д Кадифен Сив Кадифе,Облик На Срце,Современ Дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата