.

.

Бентли Отоман, Бела Темно Сива

Бентли Отоман, Бела Темно Сива

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали вашето малечко сака да лула додека чита, или сакате место да ви ги крене нозете додека се опуштате и се опуштате, овој османлиски низок профил е совршен избор за вашиот простор. Изработено со цврста рамка од буково дрво, ова парче има едриличарска основа во неутрална завршница тоа?е доволно разноврсна за да ги надополни повеќето палети на бои. Горе, правоаголното седиште е обложено со 100% памучна ткаенина за пристапен изглед. Мерејќи само 22" H x 18" W x 18 " D, овој компактен дизајн е идеална опција за помали простори. Произведено од цврсто Гумено Дрво. Запечатени челични топчести лежишта за непречено функционирање и зголемена издржливост. Отстранливи перници. Седиште Перница Тапацир Материјал : 100% микрофибер. Ги исполнува или надминува сите стандарди за безбедност на КПСС.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата