.

.

Докери со кратки ракави Поло пакет

Докери со кратки ракави Поло пакет

DEN 495.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ние го сакаме Полос од многу причини. Главен меѓу нив : нивната неспоредлива разноврсност. Можете да ги облечете нагоре или надолу, да ги носите под или со што било, и тие секогаш ќе изгледаат на точка. Ова е направено со нашиот Smart 360 Flex ™ 4-насочен стрип, што значи дека е лесно да се носи на повеќе нивоа. Овој поло е составен од 96% памук, 4% еластан. Кралот на лесни врвови : Поло. Лого на Докерс® на градите . јака за ширење на плетено плетено. Паметна 360 FLEX ™ ПРИРОДНА ГЛАВНА Етикета; Копчиња за лого -школка. Секојдневен. Редовно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата