.

.

Чудо девојки на нација пушаа врвот со кратки ракави, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација пушаа врвот со кратки ракави, големини 4- & плус

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сместен и подготвен да оди! Овој симпатичен, важен врв од Wonder Nation има забавни трими на руфли со затегнување на затемнето тело за да се движи со своето удобно. Со кратки ракави што се издуваат до совршенство, врвните парови на овие девојчиња со здолништа или фармерки за симпатичен поглед на активности во училиште или викенд. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Деколте : квадратно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Смешно тело; Трим на Руфл. Девојчињата се спуштија од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата