.

.

Мастер цилиндер на спојката

Мастер цилиндер на спојката

DEN 741.44

Количината на стоката
Това е достапна

Господар цилиндер на спојката Лук, мастер цилиндерот на спојката Лук е идеална висококвалитетна замена на оригинална опрема што е произведена за да ги исполни или надмине спецификациите на ОЕ за вклопување, форма и функција. Карактеристики и придобивки : Премиум оригиналната опрема за замена обезбедува перформанси и сигурност произведени за да се исполнат спецификациите на ОЕ Лук Мастер -цилиндар на спојката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата