.

.

Современа најважната рамка за метални кревети Валермо со глава, кралица, црна боја

Современа најважната рамка за метални кревети Валермо со глава, кралица, црна боја

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајнирајте ја вашата модерна куќа во куќа или француска спална соба во рамките на металната кревет. Инспирирани од геометриските форми, таблата и подножјето на овој кревет комбинираат шема за интерконекција за да создадат фокусна точка за очи за вашата спална соба. Супер лесна кадрирање, странични шини и нозе за поддршка гарантираат стабилност и издржливост. Металните летви обезбедуваат дополнителна поддршка и стабилност на телото и душекот и пролетта на кутијата е по избор. Плус, рамката за кревети нуди дозвола од 10,5 инчи на подот и обезбедува простор подолу за складирање на плитки отпадоци, чевли или играчки. Достапно во црно или бело, овој кревет координира со кој било сет за постелнина или шема на бои на просторијата. Собранието и поставувањето се исклучително лесни, само преклопете ги и привлечете се заедно. Дизајнот инспириран од геометриски зрачи со модерен стил. Металниот кревет доаѓа со прицврстена глава и подножјето. Металниот смален кревет нуди издржливост и исклучителна поддршка; кутија пролет по избор. Бродови во компактен пакет за лесно да се вклопат низ тесни влезови, ходници или скалила. 62 "W x 82.5" L x 46 "H. Model#J02247-0015.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата