.

.

Mukенски чизми за жени во Мук Лукс

Mukенски чизми за жени во Мук Лукс

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Плишани и топли, чизми на Мук Лукс Невија мешаат луксузен удобност со модерен стил. Детални детали за обвивка за појас на велур и џемпер ставете забавен пресврт на класичен чизми за влечење. Носете ги нагоре, надолу или отстранете ја надворешната ткаенина за разноврсност во стилот 3-во-1. Повеќе бои/обрасци. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, лежено рамно за да се исуши. Увезени. TPR one. 100% полиестерска трикот. Без потпетица. Повлечете го стилот. Кабелски плетенка на нозете. Достапно во бои таупе/цврста, црна/цврста, средна беж/омбре, црна омбре. Цели големини на жените 6-11.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата