.

.

Чиста торба за рамо на телото за игра за ден Криси лајт сино -бело по резултат

Чиста торба за рамо на телото за игра за ден Криси лајт сино -бело по резултат

DEN 201.44

Количината на стоката
Това е достапна

Ако барате дизајнерски чанти за ден за игра, чиста торба за рамо на крстот на крстот за игра за ден на играта Криси Средна по резултат! Официјалната торба за ден на играта е Премиер чиста чанта меѓу fansубителите на спортот. Транспарентен, но сепак полко, спортски, но сепак шик и дизајниран да ветре низ безбедноста на стадионот, така што нема да пропуштите ниту една минута од акцијата! Совршени за НФЛ, НЦАА и НХЛ игри, ПГА турнири, патеки на НАСКАР и коњи, средношколски фудбалски игри, безбедни работни околини, концерти и други настани на стадион и арена. Цврст синџир на вкрстено тело 45 ”додава на квалитетот на дизајнерот и ја одржува вашата јасна чанта близу до вас во текот на возбудата. Оваа јасна торба за рамо на рамото ПУ за ден за игра е исто така вреќа за временски доказ со внатрешно скенирање, способен џеб за билети и совпаѓање, приложена торбичка за приватност на ентериер. Пространа, голема внатрешност сè уште држи очила за сонце, телефони, клучеви, пари, билет за настани, т.е., кредитни картички и со патент торбичка; приватни предмети. Достапно во 32 комбинации во боја на Полка и Хаундстут за да се прикаже вашиот тимски дух! Јасно, но не и досадно. Исто така, доаѓа во мала големина.*Безбедност на стадионот • Исчистете ги и ги исполнува барањата за безбедност на стадионот за NFL, NCAA, PGA и стадиони во средно училиште. • Мерки : 11,5 "L x 8.25" H x 3,5 "W - Поставување во рамките на Стадионот Стадион 12x12x6. • Изработена од најгустата, најтрајната чиста полиуретан (100% PU). 45 ”Правоаголен облик, безбеден резултат! РИНЕНЕНСКИ МАГНЕТСКИ Затворање, прицврстено совпаѓање, Тенок Внатрешен приватност торбичка за очила за сонце, пари, кредитни картички и I.D., Clear, Scan Compate Enterior Events Pocket, машина зашиени-не залепени, доаѓа во 33 комбинации во боја. • Дизајн на Полка точка (освен 1 houndstooth). • Д-прстени од двете страни за опасности и клучеви ,.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата