.

.

Едноставно Дејзи 5 'Тркалезен јастог фест Наутички кинил кинил, таупе

Едноставно Дејзи 5 'Тркалезен јастог фест Наутички кинил кинил, таупе

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 5 'Round Taupe Lobster Fest reag од нашата колекција на наутички ноќи. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата