.

.

Колман лице Инстант шатор

Колман лице Инстант шатор

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Побрзајте се до забавата со Инстант шаторот на Колман. Поставете и симнете го шаторот за една минута или помалку секој пат. Ткаенината со тешки 150Д е двојно поголема од дебелината на стандардните ткаенини - додавајќи уште поголема издржливост на овој квалитетен шатор - и специјалниот копнен отвор го задржува воздухот. Нема потреба од посебна виновница. Кога времето ќе стане грубо, сметајте на системот за временски услови TEC за да ве остави сув. Колман Инстант шатор : Поставете и соблечете го секој моментален шатор за една минута или помалку. Тешка 150 D ткаенина, двојно поголема од дебелината на стандардните ткаенини. Копнениот отвор продолжува да се движи воздухот. Соединение, без потреба од посебна дождовна врска. Системот Weather Tec, патентираните заварени подови и превртените рабови ја одржуваат водата надвор. 1-годишна ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата