.

.

Снуз перница дополнителна фирма близнак пакет

Снуз перница дополнителна фирма близнак пакет

DEN 639.36

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : -Материјал : 100% премиум памук. -Тифри за броење : 300. -Лукусивно свилен микрофибер полнење : 34oz за фирма и 40oz за дополнителна фирма. -. -Сиза : Стандард/кралица. Боја : -ит. Покриен материјал : -100% памук. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -5 ". Севкупна ширина - од страна на страна : -26 ". Севкупна длабочина -напред до грб : -20 ". Севкупна тежина на производот : -4 bs. BUTH1017 Карактеристики Материјал : 100% премија памук. Број на конец : 300. Луксузно свилен микрофибер Пополнете : 34oz за фирма и 40oz за дополнителна фирма. Големина. Големина на големина. Големина. : Стандард/кралица. Боја : Бела. Материјал за покритие : 100% памук. Димензии Севкупна висина - од горе до дно : 5 “. Севкупна ширина - страна на страна : 26 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 20". Севкупна тежина на производот : 4 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата