.

.

24Севечна облека за удобност Еластична половината разгорена нозе Палацо панталони

24Севечна облека за удобност Еластична половината разгорена нозе Палацо панталони

DEN 234.88

Количината на стоката
Това е достапна

Овие зачудувачки породилни пантацо панталони од 24 Seven Comfort облека имаат еластична лента за половината, класична форма и ласкаво вклопување за кој било вид на тело. Достапно во најразлични класични бои, широкиот дизајн на нозете додава на разноврсноста на овие стилски панталони, што ги прави суштинско парче во секоја гардероба. Еластична половината. разгорени нозе. удобно вклопување. лабаво вклопување. породилно панталони панталони. СЕКОЈДНЕВЕН. Цврсто, машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата