.

.

Подобри домови и градини, памук Вафл, кревет, бела, целосна кралица

Подобри домови и градини, памук Вафл, кревет, бела, целосна кралица

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Запуштете се во секојдневниот луксуз на овој подобри домови и градинарски памучни вафли ткаат ќебе. Без разлика дали е додаден во вашиот кревет за дополнителна топлина или исфрлен над стол за да го освежите просторот за живеење, дизајнот на вафли додава безвременска мода во секоја просторија што дава модерен пресврт на класична ставка. Уживајте во неверојатната удобност од ова 100% памучно ќебе што ќе дише и ќе чувствува светлина во текот на летото, но сепак слој совршено со вашиот утешител за да ве загрее во зима. Не само што ќебето е исклучително меко и совршена тежина за целогодишно уживање, туку е и машина за перење и лесен за одржување. Нашето ќебе е достапно во различни бои и големини кои се координираат со други подобри домови и градини, за да можете да изберете совршени опции за вашиот дом. Вафл ткае и додава талент на модата во вашиот простор. 100% памук е дише и супер мек. Машинско миење за лесна нега и одржување. Бои на располагање : Арктикот Бело, меко сребро, сина месечина. Достапни големини : близнак, полна/кралица и крал. Близнак : 68 "x 90" (175,72 см x 228,6 см). Целосна/кралица : 90 "x 90" (228,6 см x 228,6 см). Кинг : 108 '' x 90 '' (274,32 см x 228,6 см).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата