.

.

ПАЦЕР 252Б УЛИЦА ЛАК 5x114.3 5x4.5 Раб на црно тркало

ПАЦЕР 252Б УЛИЦА ЛАК 5x114.3 5x4.5 Раб на црно тркало

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

ПАЦЕР тркалата произведени исклучиво од ултра тркала за американски дистрибутери на гуми. Овие „традиционални “ мораа да имаат стилови се изградени со квалитет и прецизност со одлични цени што ги очекуваат клиентите на АТД. Улична заклучување 252 B.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата