.

.

EasyFashion Modern Modern Прилагодлива кожна FAU Fau Swivel Office Chood, сет од 2, еспресо

EasyFashion Modern Modern Прилагодлива кожна FAU Fau Swivel Office Chood, сет од 2, еспресо

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова столче без вооружено е изработено од луксузна кожа кожа, висока еластична пена и силна основа за завршна обработка на хром. Цврстата структура и високиот капацитет на оптоварување го прават овој стол силен и здрав за дневна употреба. Кастрите и седиштата за вртење од 360 ° ви овозможуваат да мултитаскирајте беспрекорно. Елегантниот стол за задачи со ребрести е убав додаток на вашата спална соба, студија, просторија за домови, канцеларија, итн. Дизајнот без вооружување му дозволува на ова столче да се лизне под која било табела за шминка, компјутерска биро, биро за пишување или канцелариска биро без никакви потешкотии. Потребно е едноставно собрание. Easy Fashion модерна прилагодлива кожена кожна кожна канцеларија за вртење, сет од 2 : Материјал : PU кожа, композитна табла, пена, челик за финиш од хромирани. Боја : еспресо. Количина : 2 компјутери. Севкупна димензија : 19 x 19 x (31 - 36,6) "(L x W x H). Прилагодлива висина на седиштето : 16.3 - 22.2". Големина на седиштето : 16,9 x 17,9 x 2 "(L x W x Дебелина). Големина на грбот : 14,8 x 17,9" (L x W). Макс. Капацитет за тежина : 265 lb. N.W. : 14,8 lb. G.W. : 17.3 lb. Белешка : За ваша безбедност, ве молиме, не застанувајте на столот . Лесно за склопување : Вклучени се сите потребни делови и хардвер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата