.

.

Ловецот на зачин го напушта босилек Калифорнија, 0. мл

Ловецот на зачин го напушта босилек Калифорнија, 0. мл

DEN 216.48

Количината на стоката
Това е достапна

Василиј додава сладок, ароматичен вкус на јадења од домати, салати, месо и морска храна. Користете ги лисјата на босилек во Калифорнија за зачини за да создадете и да ги активирате сосовите, преливи за салата и маринадите. Ловецот Спајс внимателно ги извори сите свои билки и зачини од најидеалните региони што растеат низ целиот свет и ги шишиња на нивниот врв на вкус. Тоа е уникатна комбинација на почва и клима што им дава на билките на ловецот на зачини и зачините нивниот вистински вкус. Заминување на ловци на ловци Калифорнија : Вашиот извор за вистински вкус. Сите природни. Кошер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата