.

.

Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил Сандал

Brinley Co. женска удобна пена Еспадрил Сандал

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Идеално за денови на плажа, грешки и сè што е помеѓу нив, Селах од Бринли Ко. Овие слајдови се без напор ладни со ленти со два тона и детали за камшик. Необична потпетица со клин со клин, покриена со плетенка Еспадрил и удобна пена од 4 мм, ™ insole го завршат изгледот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата