.

.

Атлетски работи Мал пумпа за воздух, 7

Атлетски работи Мал пумпа за воздух, 7

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Атлетската работа Максимална воздушна пумпа е 7 ”рачна пумпа за влечење со 4 " Флексибилно црево за продолжување и 1 игла за инфлација. Атлетската работи максимална воздушна пумпа ќе биде вашата пумпа за пумпање на сите големини на фудбалски топки, фудбали , кошарка, топки за игралишта и други надувувања. Опременото флексибилно црево е задолжително за оние што тешко може да се достигнат места. Макс спортска пумпа за спортови на топката. Лесна и преносна. Лесна за употреба за сите возрасти. 4 "Флексибилно црево за да се пумпа на тешки места. 1 Вклучена игла за инфлација. Прирачник. Повлечете ја пумпата удобен дизајн на рака. Големина : 7 ". Боја : црна, сина. Користете ги за испумпување на воздухот сите големини на фудбалски топки, фудбали, кошарка, топки за игралишта и други надувување. Атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата