.

.

Маички со кратки ракави за чудо на нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

Маички со кратки ракави за чудо на нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Супер симпатична и ултра удобна, оваа две пакувања со ребрести маици од Wonder Nation оди девојче со трим на зелена салата-што предизвикува забавен избор за училишни денови и игра датуми. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со трим со зелена салата. Ockебови : Ништо. Карактеристики : полите на зелена салата; ребрести текстура. Маичка со кратки ракави со ребрести 2-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата