.

.

Oyојспун женски беспрекорни гаќички за хипстер, 6-пакувања, големини XS до 3XL

Oyојспун женски беспрекорни гаќички за хипстер, 6-пакувања, големини XS до 3XL

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. 6-пакетите на радоспун на беспрекорни хипстери е пакет со голема вредност. Изработена со мазна, лесна ткаенина, нашиот беспрекорен хипстер нуди удобно и флексибилно вклопување. Исто така, достапно во низа бои и отпечатоци, овој 6-пакет нуди стил и функција. Беспрекорни хипстер нуди целосна покриеност на грбот и седи на колкот и е дизајниран преку процес на технологија за плетење на тубуларно-што значи дека нема странични споеви, нудејќи конструкција без цвест околу телото. Овој вид на лесен дизајн обезбедува дека хипстер е плетен со вистинска количина на истегнување и издржливост додека ја нуди целокупната удобност што ќе ја сакате. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 6 пара гаќички. Затворање : повлекување; седи на колкот. Тип на половината : Истегнување плетено лента за половината. Карактеристики : целосна покриеност на грбот; Беспрекорен дизајн; Супер-мека ткаенина за истегнување нуди флексибилно вклопување дизајниран за целодневна удобност. Беспрекорни гаќички за хипстер 6 пакувања од oyојспун.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата