.

.

Уникатни поволни цени за женски нелиран погоре колено без ракави фустан со мини ремен

Уникатни поволни цени за женски нелиран погоре колено без ракави фустан со мини ремен

DEN 463.84

Количината на стоката
Това е достапна

Плетенка од кожени појас ја украсува својата еластична половината. Можете да нè фатите како носиме наши со станови за еден ден поминато натопување на сонцето. Овој фустан од ткаенина од рајон ќе се намали малку по миењето. Пар со вашите омилени високи потпетици и сандали. Совршено за забава, обична, вечер, матурска костум, тематски забави и космеј. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи во големина S. (Висина : 5'8 ", Градите : 34 1/2 ", половината : 26 ", колк : 37 ", тежина : 126 фунти) табела со големина на тело (во инчи) големина - Grath на градите - Girth girth - hip girth ширина на рамото - 33 - 25 - 35 1/2 - 14 3/4s - 35 - 27 - 37 1/2 - 15 1/4m- - 37 - 29 - 39 1/2 - 15 3/4 L 40 - 32 - 42 1/2 - 16 3/8xl - 43 - 35 - 45 1/2 - 17 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатни поволни цени женски нелиран погоре колено без ракави мини ремен фустан 100% рајон; 100% полиестер. Увезени. Јака од точка. Еластична половината. Нелиран. Опуштено вклопување. Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата