.

.

Без граници на секојдневната кошула на јуниорите со долги ракави, пакувања

Без граници на секојдневната кошула на јуниорите со долги ракави, пакувања

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Секојдневно е нешто што никогаш не го сметаме здраво за готово .. тоа е градежен блок на толку многу спектакуларни облеки. Оваа три пакувања со долги ракави од без граници ви овозможува да се занимавате со леснотија на овие најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три маици. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-опремено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Pебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка ткаенина. Секојдневни маици од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата